Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

MVP sezonu 2005/2006
/ 24 marzec 2006

Od dziś do końca zmagań w tegorocznych rozgrywkach można oddać głos, na najlepszego Waszym zdaniem zawodnika ligii. Zebrałem wszystkie propozycje z forum, myślę, że nikt nie został pominięty. Każdy może oddać jeden głos. Proszę jednak nie zakładać fikcyjnych kont, bo wyniki i tak będą zweryfikowane. Niech wygra najlepszy, a nie ten, który kombinuje ;-)

MVP sezonu 2005/2006
/ 21 marzec 2006

Podobnie jak przed rokiem wybierzemy najlepszego siatkarza tegorocznych rozgrywek. Na forum zalożyłem wątek, w którym można zgłaszać propozycje, z których później wybierzemy 10 zawodników. Na nich będzie można już oddać swój głos. Przypomnijmy, przed rokiem triumfował w plebiscycie Bartosz Cieloszyk/ Społem Dekspol.

Zmiany w terminarzu
/ 20 marzec 2006

Drobnych zmian dokonano w terminarzu rozgrywek. Nie ma jeszcze terminu meczu pomiędzy ISKRA Kołaczkowo 2 a Kadetami 2, jednak mam nadzieję, że szybko ta sprawa się wyjaśni.

Komplet wyników, galeria zdjęć
/ 19 marzec 2006

W piątek DNW uległ Gimnazjum nr 1. W sobotę zwyciężali: Orły z Koszar, MAWER Środa Wlkp. oraz GTW. W dzisiejszych meczach zwycięsko z parkietu schodzili: ISKRA Kołaczkowo 2, VC SHREK, Koszary, ISKRA Kołaczkowo, Piast Łubowo oraz Orlik Adams Miłosław.
Galeria zdjęć już w serwisie.

Niedzielne wyniki
/ 12 marzec 2006

W pierwszym, dzisiejszym meczu GTW wygrało z PAKKA w tie-breaku. W kolejnym spotkaniu Orły z Koszar również w pięciu setach zwyciężyły WKS Strzałkowo. Concordia Czeszewo pokonała EKA. Nicolaus Powidz po ciekawym meczu pokonał TKKF. Piast Łubowo walkowerem poległ z Orlikiem, a APP nie sprostał Społem Dekspol.
Adam Małysz wygrał w Oslo! ;-)

Lider skoszarowany!
/ 11 marzec 2006

Wczoraj odbyły się dwa mecze trzecioligowców. Zwyciężali faworyci: Krecik oraz Kadeci 2. W dzisiejszym, pierwszym meczu MKS MOS Gimnazjum Słupca pokonał w trzech setach DNW, a w kolejnym Kadeci bez straty seta wygrali z ZSP. Blokersi w końcu przełamali się i wygrali z TBS, a VC SHREK przegrał po dobrym meczu z Koszarami.

Zmiany w terminarzu
/ 9 marzec 2006

W najbliższą niedzielę spotkanie pomiędzy APP a Społem Dekspol, na wniosek tych drugich zostało przeniesione z godziny 15.00 na 19.00. Jeszcze nie wiem, czy w to miejsce "wskoczą" inne zespoły, czy pozostanie przerwa.

Zmiany w kartotece zespołów!
/ 7 marzec 2006

W kartotekach zespołów dodałem zmiany, myślę, że dość istotne. Zatem można tam zobaczyć nie tylko aktualną pozycję w tabeli, ale również porównać ją z pozycją z rundy zasadniczej.
Umieściłem tam też informacje o najbliższych meczach dla każdego zespołu, nie trzeba więc już przeszukiwać całego terminarza rozgrywek.
Przy okazji zmian ujawniły się błędy w terminarzu, dotyczące trzeciej ligii. Dwa spotkania są podwójnie rozpisane, brakuje też m. inn. meczu Krecik - Keleris Poznań. Poprawny terminarz pojawi się prawdopodobnie jeszcze dziś!

Niedzielne zmagania
/ 5 marzec 2006

W pierwszym meczu GTW musiała uznać wyższość Orłów z Koszar. Kolejny mecz pomiędzy ISKRA Kołaczkowo 2 a Kadetami 2 został przełożony, a w tą godzinę wskoczyło spotkanie z wczoraj. Krecik pokonał w nim DNW, a w kolejnym meczu Keleris Poznań wygrał z MKS MOS Gimnazjum Słupca. EKA po dramatycznym meczu pokonała PAKKA, a Kadeci odprawili w trzech setach Blokersów.
Po niezwykle zaciętym meczu APP pokonał Nicolaus Powidz. Krispol uległ Społem Dekspol.

Dzisiejsze spotkania
/ 4 marzec 2006

Dzis rozpoczęła się rywalizacja w drugiej lidze. W pierwszym spotkaniu MAWER Środa Wlkp. pokonał w czterech setach Concordia Czeszewo. Spotkanie DNW z Krecikiem zostało przełożone. W innych meczach zwyciężali faworyci: ISKRA Kołaczkowo oraz VC SHREK.
Galeria zdjęć tym razem tylko z jednego spotkania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione