Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 2Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Mamy medal MŚ! Pytanie... Jaki? ;-)
/ 2 grudzień 2006

Pokonaliśmy dziś w półfinale MŚ, mimo przeciętnej gry i naszych słabości Bułgarów, po czterosetowym pojedynku!
Jutro o godzinie 11.30 polskiego czasu zagramy w finale z Brazylią. Jest wyśmienicie, jednak każdy zdaje sobie teraz sprawę, że srebro to nie wszystko na co naszych stać. Jutro walczymy o złoto! Oczywiście pierwsze spotkanie w naszej lidze, z godziny 11.00 jest odwołane :)

Polska - Rosja: 3:2
/ 28 listopad 2006

Wszyscy pewnie już wiedzą, jednak nie może i tutaj zabraknąć jakże miłej informacji. W końcu, po wielu latach pokonaliśmy na ważnej imprezie Rosję. I to w jakim stylu! Po gładko przegranych dwóch partiach, podopieczni Raula Lozano wygrali kolejne dwa, a w tie-breaku rozbili rywala zza miedzy i zagrają w półfinale Mistrzostw Świata! Gratulujemy!

Terminarz do końca rundy
/ 27 listopad 2006

Umieściłem pełen terminarz do końca rundy, czyli do początku lutego 2007. Oczywiście wszystkie mecze są również widoczne w podstronach zespołów.

Weekendowe spotkania
/ 26 listopad 2006

W kolejnych meczach tegorocznego sezonu Keleris Poznań poległ z GLKS MOS Polanin Strzałkowo, Koszary gładko pokonały Blokersów, Orły z Koszar nie sprostały MAWER-Okna.pl. W niedzielnych meczach zwyciężali: ISKRA Kołaczkowo, PAKKA 2, SSW Paluszak, EKA, 92/97 Słupca oraz APP.

Wyniki kolejki
/ 19 listopad 2006

Wczoraj odbył się tylko jeden mecz. PAKKA 2 uległa SSW Paluszak. Dzisiaj zwyciężali: Krecik, Orły z Koszar, Kampol, Nicolaus Powidz oraz Krispol.
W serwisie są już aktualne tabele.

Trzecia kolejka - pierwsze spotkanie rozstrzygnięte
/ 17 listopad 2006

W dzisiejszym, przełożonym meczu EKA pokonała przyjezdnych z Poznania - Kelerisa po pięciosetowym boju!

Zmiana w terminarzu
/ 16 listopad 2006

Na prośbę EKI, sobotnie spotkanie pomiędzy Kelerisem Poznań a właśnie miejscową EKĄ, zostało przeniesione na jutrzejszy piątek, 17 listopada.
Mecz rozpocznie się o godzinie 20.00.

Kolejny weekend zmagań - komplet wyników
/ 14 listopad 2006

W sobotnich spotkaniach zwyciężali: ISKRA Kołaczkowo, SSW Paluszak, EKA oraz Kadeci. Dzisiaj ponownie Kadeci zgarnęli trzy punkty, poza tym zwyciężyła PAKKA 2, Blokersi oraz Koszary. W lidze profesjonalnej Piast Łubowo ugrał jednego seta przeciwko Społem Dekspol, a Krispol pokonał 92/97 Słupca.

No i zaczęliśmy - komplet wyników!
/ 5 listopad 2006

W dniu wczorajszym odbyły się cztery mecze, z których zwycięsko wyszli: PAKKA2, Gimnazjum nr 1, Kadeci oraz GLKS MOS Polanin Strzałkowo. W dzisiejszych spotkaniach ISKRA Kołaczkowo ograła SSW Paluszak, PIK/ZSP przegrał z VC SHREK, Blokersi po pięciosetowym boju pokonali Orły z Koszar. TKKF wygrał z MAWER-Okna.pl, w lidze profesjonalnej mistrz APP ograł Nicolaus Powidz a w ostatnim meczu Matador Książno uległ w derbach gminnych Orlikowi Adams Miłosław.
Szczegóły w dziale kolejka.

Zaczynamy w najbliższą sobotę!
/ 1 listopad 2006

W końcu kibice i zawodnicy doczekali się! Kolejny sezon rusza w sobotę, 4 listopada. W serwisie są już aktualne tabele, a także terminarz na najbliższy weekend. Uprzedzając możliwe pytania - nie ma jeszcze terminarza na kolejne mecze, więc proszę o niego nie pytać. Jak tylko będzie - pojawi się w serwisie.
Proszę o nadsyłanie aktualnych składów zespołów na e-mail: siatkowka@wrzesnia.info.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione