Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów we Wrześni
/ 25 styczeń 2008

Dzisiaj na sali LO przy ulicy Witkowskiej we Wrześni rozpoczęły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów. Udział biorą cztery zespoły: KPS Progress Września, MKS MOS Turek, UKS Rataje Poznań oraz VKS Joker Piła.

Plan spotkań:

piątek, 25 stycznia 2008
10.00 KPS Progress Września - UKS Rataje Poznań
12.00 VKS Joker Piła - MKS MOS Turek
16.00 UKS Rataje Poznań - VKS Joker Piła
18.00 KPS Progress Września - MKS MOS Turek

sobota, 26 stycznia 2008
10.00 MKS MOS Turek - UKS Rataje Poznań
12.00 KPS Progress Września - VKS Joker Piła

Serdecznie zapraszamy!

Dzisiejsze spotkania, aktualne tabele
/ 12 styczeń 2008

W dzisiejszych meczach zwyciężali: Krecik, Są gorsi i Koszary. Tabele ligowe są aktualne.

Wyniki tegorocznego sezonu i bogate archiwum
/ 11 styczeń 2008

Dodałem wyniki wszystkich spotkań od początku tegorocznego sezonu. Aktywny jest dział - ostatnia kolejka. Wyniki widać widoczne są na karcie zespołu, ale również w dziale ostatnia kolejka.
Funkcjonuje już archiwum spotkań. W nim prawie 600 opisów i wyników od sezonu 2000/2001. Zapraszam :)

Rejestracja nowych użytkowników
/ 10 styczeń 2008

Funkcjonalność została przywrócona. Można rejestrować nowych użytkowników. Jest też możliwość przypomnienia hasła, w razie, gdy ktoś je już zapomniał :) Rejestracja daje możliwość pełnego korzystania z forum dyskusyjnego, niebawem ponownie z możliwości komentowania zespołów oraz zawodników.

Terminarz spotkań, informacje o zespołach
/ 9 styczeń 2008

W odpowiednim dziale jest już terminarz spotkań najbliższych kolejek! W szczegółowych informacjach o zespołach również umieściłem informacje o najbliższych spotkaniach - mam nadzieję, że jest to czytelne.
Proszę o nadsyłanie aktualnych składów zespołów, zdjęcia i krótkiego opisu. Znacznie to przyspieszy aktualizację tych informacji. Adres kontaktowy: siatkowka@wrzesnia.pl.

Wracamy !!!
/ 8 styczeń 2008

Po ciężkich bojach udało nam się ponownie uruchomić serwis, już na nowym serwerze! Z początkiem obecnego sezonu informowałem, że poszukujemy hostingu dla strony. Z pomocą pośpieszył Paweł Duszak z firmy RCI Sp. z o.o. w Poznaniu, oferując pomoc. Paweł gra w naszej lidze w zespole WAVIN Metalplast Buk, stąd jego zainteresowanie szybkim uruchomieniem serwisu. Ostatecznie z pomocą pospieszył też Urząd Miasta i Gminy we Wrześni, gdzie zdecydowalem się przenieść serwis.

Posiadamy też nowy adres:
www.siatkowka.wrzesnia.pl

Na chwilę obecną trwa jego konfigurowanie. Dostępne są już informacje o zespołach, zawodnikach, aktualne są tabele. Działa forum dyskusyjne. Najpóźniej do jutra pojawi się aktualny terminarz i możliwośc rejestrowania nowych użytkowników.

Jeśli zauważycie jakieś problemy, błędy w funkcjonowaniu serwisu, jeśli macie uwagi - piszcie: siatkowka@wrzesnia.pl

Zapraszam! :)

Hosting pilnie poszukiwany!
/ 11 grudzień 2007

Poszukujemy stabilnego serwera, gdzie moglibysmy nieodplatnie umiescic nasz serwis! Niestety - liga ruszyła na dobre, a jedyne w zasadzie źródło informacji z przyczyn technicznych nie funkcjonuje jak należy. Osoby skłonne pomóc prosimy o kontakt pod adresem: simon@poczta.internetdsl.pl!

Dziś inauguracja sezonu!
/ 10 listopad 2007

O godzinie 14.30 rozpoczną się tegoroczne rozgrywki, a zainaugurują je siatkarze z Gimnazjum nr 1, którzy zmierzą się z zespołem Są gorsi. Szczegółowe wyniki spotkań już wieczorem!

Pierwsze wyniki!
/ 10 listopad 2007

W dzisiejszych spotkaniach zwyciężali: Są gorsi, Kadeci 2, VC SHREK oraz MAWER-Okna.pl. Tabele oczywiście są już aktualne :)

Przywrócona funkcjonalność serwisu!
/ 1 listopad 2007

W końcu udało się przywrócić funkcjonalność serwisu! Można się już logować, co za tym idzie pisać na forum. Działa też rejestracja nowych użytkowników, zatem zapraszam do korzystania ;-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione