Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Wyniki spotkań kolejki
/ 17 styczeń 2005

W piątek EKA przegrała z Koszary 2, w sobotę po pięciu setach VC SHREK nie sprostał Blokersom, Słupca pokonala Progress a osłabione Koszary uległy EKKA.
Niedzielne mecze: ISKRA pokonała Orły z Koszar, Matador przegrał pierwszy mecz w sezonie, a pokonał go ZSP! Powidz niespodziewanie, dość łatwo wygrał z Krispolem. APP pokonało Łubowo, a Społem nie dał szans Orlikowi.

Wybieramy najlepszego siatkarza sezonu!
/ 13 styczeń 2005

Prosze posyłać na adres siatkowka@wrzesnia.info.pl propozycje na najlepszego siatkarza tegorocznych rozgrywek!
Spośród nominowanych wybierzemy 10, na których będzie można głosować. Pamiętajmy, że nasze rozgrywki to nie tylko pierwsza liga :)

Zmiany w terminarzu!
/ 11 styczeń 2005

W terminarzu na najbliższą sobotę nastąpiła drobna zmiana. Dwie ostatnie pary zamieniły się godzinami, dodatkowo mecz Koszar z EKKA rozpocznie się z 30 minutowym opóźnieniem.

Składy zespołów!
/ 10 styczeń 2005

W końcu się udało! ;-)
No prawie, bo brakuje jeszcze trzech pełnych składów: Progressu, ISKRA Kołaczkowo 2 i Krecika. Jednak poza nimi informacje o pozostałych zespołach zawierają już aktualne składy na sezon 2004/2005. Przypominam, że informacje o zawodnikach można wzbogacić w szczegóły. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Wielka niespodzianka - wygrana APP!
/ 9 styczeń 2005

Adika Ice Mastry, która spadła do grupy B pierwszej ligii spotkała się z LO Września, które nie wygrało jeszcze meczu, mając na koncie tylko 4 wygrane sety.
Mecz zakończył się w pięciu setach, a wygrała go Adika.
W dniu wczorajszym gładko wygrywały zespoły: Gimnazjum nr 2, TBS i ZSTiO. PAKKA przegrała z Koszarami 2 w czterech setach.
Dzisiaj wygrał Matador, ZSP i ISKRA Kołaczkowo w drugiej lidze. W pierwszej wygrywa Społem, Łubowo i sensacyjnie APP z Orlikiem!

Nowe tabele, nowy terminarz!
/ 5 styczeń 2005

Jest już terminarz, o który wszyscy tak prosili! Nie mogłem go umieścić wcześniej, bo dopiero w ten weekend odbyły się ostatnie spotkania rundy zasadniczej! Nie znany był do końca podział na nowe grupy, dlatego terminarz powstał dziś.
Aktualne są już ligowe tabele z nowym podziałem grup. Wprowadzilem też kolejną funkcję w kartotekach zespołów. Mianowicie można tam zobaczyć tabelę i pozycję zespołu po zakończonej rundzie zasadniczej. Czyli są aktualne tabele i dodatkowo tabele pierwszej rundy.

Podsumowanie rundy zasadniczej
/ 3 styczeń 2005

W pierwszej lidze nastapi teraz przegrupowanie. Trzy najlepsze zespoły z grupy A i B utworzą silniejszą grupę A, a zespoly z miejsc 4-6 tych grup zasilą słabszą grupę B. Dotychczas bez porażki są dwa zespoły: Krispol i Społem Dekspol, po jednej mają APP oraz Orlik Adams Miłosław. Bez zwycięstwa z kolei są: EKKA, która wygrała zaledwie seta i LO Września z niewiele lepszym bilansem - 4 wygranych setów.
W drugiej lidze prym wiedzie Matador Książno, który nie zaznał jeszcze porażki, a stawkę zamykaja Orły z Koszar. Do walki o czołowe lokaty na pewno dołączy VC SHREK i ZSP, być może też ISKRA Kołaczkowo.
W trzeciej lidze bez porażki są Kadeci i ZSTiO, bardzo dobrze spisuje się PAKKA i Koszary 2. Bez zwycięstwa jest drugi zespół ISKRA Kolaczkowo.

Noworoczne spotkania!
/ 2 styczeń 2005

W pierwszym meczu nowego roku ZSTiO straciło pierwszego seta we wszystkich dotychcasowych spotkaniach, ale to Gimnazjum zeszło pokonane 3:1.
Zdziesiątkowany kontuzjami VC SHREK pokonał ZSP 3:1.
APP zdeklasowało LO Września - 3:1.

Terminarz spotkań pojawi się we wtorek!

Weekendowe rozstrzygnięcia.
/ 20 grudzień 2004

Wczoraj VC SHREK przegrał z Blokersami, ISKRA z Matadorem, a Krispol pokonał Powidz. W sobotę PAKKA pokonała FLC, Orlik wygrał z EKKA, a Koszary doznały porażki z faworytem - Społem Dekspol.
W pierwszym piątkowym spotkaniu TBS nie dość, że zdobyło pierwsze punkty, to od razu 2! Przegrani to zespół Krecika. W drugim meczu Kadeci pewnie pokonali ISKRE Kołaczkowo 2.

Plebiscyt
/ 14 grudzień 2004

W związku z kontrowersjami wokół plebiscytu na to, jakiej drużynie kibicujecie, wyzerowałem dotychczasowe glosy i zaczynamy zabawę od początku! Zainteresowanych odsyłam na forum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione