Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Ostateczny termin zapisów do tegorocznych rozgrywek!
/ 24 październik 2006

Na wczorajszym spotkaniu pojawiło się 24 przedstawicieli drużyn. Liga profesjonalna liczyć będzie 8 zespołów, pierwsza - 6, druga - 6 a trzecia - 7. Wszystkie chętne zespoły, które nie zglosiły się wczoraj, mają czas do najbliższego piątku, 27 października. W tej sprawie prosimy kontaktować się z Andrzejem Bandoszem, telefon: 0501 513 039.
Kolejne spotkanie odbędzie się również w poniedziałek o 19.00,
30 października - zapraszamy.

Spotkanie organizacyjne przed sezonem 2006/2007
/ 13 październik 2006

W poniedziałek, 23 października o godzinie 19.00 w Klubie Uczniowskim w LO im. H. Sienkiewicza we Wrześni, przy ulicy Witkowskiej, odbędzie się zebranie, traktujące o nadchodzącym sezonie.
Zapraszamy przedstawicieli zespołów, które pragną uczestniczyć w tegorocznych rozgrywkach.

Problemy techniczne
/ 13 lipiec 2006

Od jakiegoś tygodnia niektóre części serwisu mogą źle się wyświetlać, lub ich funkcjonalność jest zakłócona. Problemy wynikają z faktu, że administrator serwera, który hostuje nasz serwis zainstalował nowszą wersję php. Oczywiście wcześniej o tym nas nie poinformował. Strona jest teraz do przebudowy od strony technicznej, jednak kiedy to nastąpi - trudno powiedzieć.
Za utrudnienia przepraszamy.

APP MISTRZEM!!!
/ 9 maj 2006

Finaliści sezonu 2005/2006 po meczu finałowym. Krispol vs APP.

W wielkim finale APP bez Karola Szlechta i Mateusza Michalskiego po bardzo ciekawym, godnym finału meczu, pokonał faworyzowany Krispol, w pięciu setach!
Wcześniej w meczu o trzecie miejsce Orlik Adams Miłosław pokonał Społem Dekspol również w tie-breaku.
Relacje z wszystkich spotkań i zakończenia w dziale kolejka.
Jest też już galeria zdjęć!


Po finale odbylo się uroczyste wręczenie nagród. Dyplomy i puchary najlepszym zespołom wręczał Burmistrz Wrześni - Tomasz Kałużny oraz Prezes Progressu - Andrzej Bandosz.
Słowa podziękowania należą się oczywiście sponsorom, jak co roku - Społem reprezentował Marian Cieloszyk. Miłym akcentem było pojawienie się firmy UPC Polska, której lokalny przedstawiciel - Adam Banaszak rozdał sporo miłych gadżetów dla kibiców, filmów DVD. Przedstawiciel UPC Polska z Gniezna - Marcin Śliwiński wręczał upominki dla sędziów i organizatorów rozgrywek. DZIĘKUJEMY!
Mamy nadzieję, że firmy Społem oraz UPC Polska w przyszłym sezonie również będą z nami.

W pierwszym niedzielnym meczu Kadeci 2 pokonali PAKKA, awansując do drugiej ligi.
Spotkanie pomiędzy Koszarami a TKKF`em lub Piastem Łubowo nie odbędzie się. Powodem jest formuła LP, do której się nie awansuje, ale zgłasza akces gry. Jak to się ma jednak do awansu do LP Kadetów?! Trudno powiedzieć...

Wielki finał, zakończenie sezonu!
/ 5 maj 2006

W najbliższą niedzielę zakończymy sezon 2005/2006. Mecz finałowy, pomiędzy Krispolem a APP odbędzie się o godzinie 18.00. Po nim, około godziny 20.00 uroczyste zakończenie rozgrywek, wręczenie pucharów i nagród.
Zapraszamy na nie wszystkie zespoły, oraz kibiców.

W terminarzu nastąpiła zmiana. Nie odbędzie się zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy TKKF a Piastem Łubowo. Kto zagra zatem z Koszarami o awans do LP?! Nie mam pojęcia, niestety ;-)
W niedzielę o godzinie 12.00 zagra PAKKA z Kadetami 2 o awans do drugiej ligi.

Plebiscyt rozstrzygnięty!
/ 4 maj 2006

W niedzielę finał, a już dziś zakończył się plebiscyt na najlepszego gracza tegorocznych rozgrywek. Niemal od samego początku prowadził w nim Jakub Więcek z Krispolu i na finiszu nikt nie był w stanie go dogonić. Spośród 339 głosów pierwsza dziesiątka wygląda następująco:

1. Jakub Więcek - 16,2%
2. Tomasz Gaziński - 13,9%
3. Artur Helman - 9,4%
4. Bartosz Cieloszyk - 8,0%
5. Maciej Janicki - 7,4%
6. Waldemar Szczepaniak - 5,3%
6. Karol Szlecht - 5,3%
8. Łukasz Sobczak - 5,0%
9. Maciej Walczak - 4,4%
10. Bartosz Gruszczyński - 3,8%

Zwycięzcy gratulujemy, podobnie jak wszystkim, którzy znaleźli się w gronie kandydatów do tego prestiżowego tytułu!

Galerie zdjęć
/ 25 kwiecień 2006

Umieściłem weekendowe galerie zdjęć.
Zapraszam zatem do odpowiedniego działu.

Weekendowe wyniki, relacje
/ 24 kwiecień 2006

W dwóch piatkowych meczach siatkarze MKS MOS Gimnazjum Słupca musieli uznać wyższość rywali. Najpierw Katetów 2, a następnie Krecika.
We sobotnich zmaganiach wygrali: WKS Strzałkowo, Kadeci, TBS (walkower) oraz Koszary.
W niedzielnych meczach Keleris Poznań pokonał Gimnazjum nr 1, PAKKA nie sprostała Orłom z Koszar a GTW poległo z MAWEREM Środa Wlkp.
W pierwszym meczu rundy play-off TKKF uległ 92/97 Słupca w tie-breaku. W kolejnych spotkaniach triumfowali: Matador Książno, Krispol oraz niespodziewanie - APP. Relacje w dziale kolejka, zapraszam.

Wracamy po świętach!
/ 21 kwiecień 2006

Koniec leniuchowania ;-)
Wracamy na parkiety, na decydujące kolejki spotkań. Dziś odbędą się dwa mecze, o godzinie 17.30 Kadeci 2 spotkają się z MKS MOS Gimnazjum Słupca, a o 19.00 Krecik podejmować będzie... MKS MOS Gimnazjum Słupca w zaległym meczu. Ciekawe jak młodzi przyjezdni poradzą sobie z takim maratonem ;-)
W dniu jutrzejszym nie odbędzie się spotkanie pomiędzy TBS a ZSP z powodu wycofania z rozgrywek tych drugich. TBS otrzyma walkowerem 2 punkty.

Świąteczne życzenia
/ 15 kwiecień 2006

Wszystkim sympatykom siatkówki, nie tylko naszej ligowej życzę spokojnych, radosnych, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych. Obfitego dyngusa i oczywiście prezentów od zajączka ;-) Wesołego Alleluja!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione