Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 2Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Przebudowa serwisu
/ 13 kwiecień 2006

W związku z techniczną przebudową serwisu, w ciągu kilku najbliższych dni mogą wystąpić problemy z prawidłowym działaniem lub wyświetlaniem niektórych jego części, choć może być to całkiem nezauważalne. Przy okazji okazało się, że nie działało powiadomienie e-mail o odpowiedziach na forum - już jest to poprawione.

ZSP wycofane z rozgrywek, dotychczasowe wyniki, wyszukiwarka
/ 10 kwiecień 2006

W pierwszym, sobotnim spotkaniu Krecik pokonał Gimnazjum nr 1, w kolejnym meczu DNW uległ Kelerisowi Poznań. Koszary pokonały ISKRĘ Kołaczkowo, a VC SHREK nie oddał seta ZSP, które trener wycofał z rozgrywek! W meczach wczorajszych wygrali: ISKRA Kołaczkowo 2, WKS Strzałkowo, MAWER Środa Wlkp. oraz Orły z Koszar. Keleris Poznań pokonał drugi zespół Kadetów, a Kadeci rozbili TBS. Szczegóły w dziale kolejka.
Serwis wzbogacił się o wyszukiwarkę, dzięki której znalezienie czegokolwiek nie powinno stanowić problemu. Wszelkie uwagi co do jej działania, proszę kierować na e-mail. W dopracowaniu jej pomógł Krzysztof Górny, za co mu dziękuję ;-)
Link do wyszukiwarki jest tutaj a także w głównym menu serwisu.

Zdjęcia z weekendu, zaległy mecz
/ 10 kwiecień 2006

Zamieściłem w serwisie sporą dawkę weekendowych zdjęć.
W piątek odbyło się zaległe spotkanie pomiędzy Kadetami 2, a rezerwami ISKRY Kołaczkowo - zwyciężyli miejscowi.

Nowe tabele, nowy dział!
/ 5 kwiecień 2006

W końcu poprawiłem nasze tabele ligowe. W zasadzie powinny od początku tak wyglądać, jednak brakowało czasu na ich modyfikację. Rzecz tyczy się wyświetlania stosunku setów. Zastosowałem system, jaki jest w PLS - czyli ratio. Obecnie system podaje ten właśnie parametr z dokładnością do 3 liczb po przecinku. Teraz widać juz dokładnie, który zespół ma lepszy stosunek setów.
Pojawił się w serwisie nowy dział, jako odpowiedź na pytania z Waszej strony. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Z dużej chmury mały deszcz...
/ 3 kwiecień 2006

W piątek odbyły się dwa spotkania. Zwyciężali w nich Kadeci 2 oraz ...Kadeci. We wczorajszym meczu MKS MOS Gimnazjum Słupca pokonał Gimnazjum nr 1, Koszary wygraly z Kadetami a ISKRA Kołaczkowo sensacyjnie przegrała z Blokersami! Dzisiaj z dwoma punktami z Wrześni wyjechał Keleris Poznań. GTW w w trzech setach pokonał Concordię Czeszewo, a przyjezdni ze Środy pokonali EKE. W LP zwycięstwa odnieśli Nicolaus Powidz oraz Orlik Adams Miłosław. Szczegóły w dziale kolejka.
Galeria zdjęć z kolejki już jest na witrynie.
Piątkowe info o przyjeździe znanych działaczy PZPS do naszego miasta, było oczywiście żartem Prima Aprillisowym ;-)

Podziękowania dla Pani Katarzyny Grodzickiej
/ 2 kwiecień 2006

Wiosenny motyw, który był do niedawna w menu serwisu jest autorstwa Pani Katarzyny Grodzickiej, która pozwoliła na jego użycie, bez należnego jej honorarium, za co jej dziękuję. Zapraszam również na witrynę autorki, gdzie można zobaczyć i nabyć inne jej prace - foto.hmmm.pl.

PZPS słowa dotrzymał!
/ 1 kwiecień 2006

Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną obietnice działaczy PZPS, podczas meczu pokazowego z Progress 40, że wrócą do nas za rok. Jak się dowiedzieliśmy, dzięki staraniom Daniela Więcka słowa dotrzymali! Już jutro, podczas meczu Orlik Adams Miłosław - Społem Dekspol na trybunach zasiądzie śmietanka PZPS: Andrzej Kiszczak, Witold Roman, Artur Popko, Marek Bykowski oraz Mirosław Przedpełski. Symbolicznie w roli trenera obu ekip wystąpi Waldemar Wspaniały i Ireneusz Mazur.
To dopiero przedbiegi, bo w maju, na zakończenie ligii, odbędzie się kolejny pokazowy mecz z działaczami PZPS, których zasilą dwaj znani zawodnicy PLS, ale o tym niebawem!

Zmiany w terminarzu
/ 29 marzec 2006

Po uzgodnieniu obu stron, spotkanie pomiędzy Kadetami a VC SHREK, zostalo przełożone. Odbędzie się nie w sobotę, 1 kwietnia, a w piątek, 31 marca o godzinie 19.00.

Na szczycie zaiskrzyło
/ 27 marzec 2006

Przy licznej jak na trzecią ligę publiczności, w piątkowy wieczór Kadeci 2 pokonali w trzech setach DNW, które jednak prowadzi w lidze z dorobkiem 5 punktów w ...5 dotychczasowych meczach :) Wcześniej EKA pokonała WKS Strzałkowo, w trzech setach. Wczoraj Gimnazjum nr 1 uległo ISKRA Kołaczkowo 2. Koszary ugrały jednego seta w pojedynku z Kadetami, Blokersi pokonali ZSP a w meczu na szczycie pierwszej ligii VC SHREK musiał uznać wyższość ISKRY Kołaczkowo. Dzisiejszego poranka Keleris Poznań ograł Krecika, Concordia Czeszewo przegrała z PAKKA. Po szalenie ciekawym meczu MAWER Środa Wlkp. pokonał Orły z Koszar. Krispol pokonał w trzech setach Matadora Książno. W ostatnim meczu TKKF uległ Piastowi Łubowo. Zdjęcia z weekendu są już w serwisie.

Ćwierćfinał MP Kadetów - Świnoujście
/ 24 marzec 2006

W dniach 17-19 marca kadeci Progressu wyjechali do Świnoujścia, by walczyć o awans do półfinału MP. O dwa premiowane miejsca walczyły cztery zespoły: MMKS Maraton Świnoujście, UMKS Jurand Malbork, NTS Trójka Nakło oraz KPS Progress Września.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Maraton Świnoujście - Trójka Nakło 3:2
Progress Września - Jurand Malbork 1:3
Trójka Nakło - Jurand Malbork 0:3
Maraton Świnoujście - Progress Września 3:2
Progress Września - Trójka Nakło 3:1
Jurand Malbork - Maraton Świnoujście 3:0

Końcowa klasyfikacja:
1. UMKS Jurand Malbork 3 6 9:1
2. MMKS Maraton Świnoujście 3 5 6:7
3. KPS Progress Września 3 4 6:7
4. NTS Trójka Nakło 3 3 3:9

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione