Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Dodatkowe spotkanie w niedzielę
/ 3 marzec 2006

W najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 zagrają APP i Nicolaus Powidz. Natomiast o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie Krispol - Społem Dekspol. Godzina wprawdzie późna, jednak emocji na pewno ne zabraknie.

Niedzielne spotkania
/ 2 marzec 2006

W terminarzu na najbliższą niedzielę jest przewidziany mecz pomiędzy Krispolem a Społem Dekspol. Dotarła do mnie jednak informacja, że w tym terminie ma odbyć się zaległe spotkanie pomiędzy APP a Nicolaus Powidz. Jak tylko ustalę, kto w końcu gra o godzinie 18, dam znać.

Runda pierwsza - rozstrzygnięcia
/ 1 marzec 2006

Wczoraj odbył się ostatni, zaległy mecz w trzeciej lidze, w którym Orły z Koszar pokonały w pięciu setach EKA. Znamy zatem zespoły, które utworzą drugą ligę: Orły z Koszar, WKS Strzałkowo, MAWER Środa Wlkp., EKA, PAKKA, GTW, Concordia Czeszewo. Pozostałe grają w lidze trzeciej.
Liga pierwsza jak już wcześniej informowałem, gra pełną rundę rewanżową.

Terminarz na kolejną rundę!
/ 28 luty 2006

Jest już długo oczekiwany terminarz na kolejną rundę. Dziś zamieściłem informacje o najbliższych spotkaniach, a pełen terminarz otrzymam w dniu jutrzejszym, wtedy go zamieszczę.
Zmieniła się też koncepcja rozgrywek w pierwszej lidze. Nie będzie play-off dla pierwszych czterech zespołów, ale pełna runda rewanżowa, która ustali ostateczną kolejność, oraz sprawę awansu do ligii profesjonalnej.
VC SHREK podjął też decyzję, by nie wnosić protestu w sprawie meczu z Kadetami, choć jak przyznał Prezes Progressu - Andrzej Bandosz, wniosek byłby słuszny.

Zmiana weekendowych spotkań!
/ 28 luty 2006

Na prośbę MAWER Środa Wlkp., ich niedzielny mecz z Concordia Czeszewo został przesunięty na sobotę, godzina 15.00. Tym samym, pierwotnie sobotni mecz Kadeci 2 - ISKRA Kołaczkowo 2 został przesunięty na niedzielę, godzina 12.30.

Wyniki wczorajszych, zaległych spotkań
/ 27 luty 2006

W meczach które się już zakończyły wygrała PAKKA, Keleris Poznań, Kadeci oraz Koszary. ISKRA Kołaczkowo wygrała z Blokersami 3:1. VC SHREK prawdopodobnie wniesie protest, gdyż w Kadetach zagrał zawodnik, który wcześniej rozegrał już spotkanie z innym zespołem.

Terminarz zaległych spotkań!
/ 23 luty 2006

Jest już terminarz zaległych spotkań, tak długo oczekiwany! Jeszcze dziś, lub jutro będzie rozpiska spotkań kolejnej rundy.
W e-mailu, jaki dostałem od organizatorów, Pan Jarek Grępka stwierdził, że uwagi co do wpadek organizacyjnych, jakie czytał na forum są słuszne, za co przeprasza. W razie pytań, podaję e-mail bezpośrednio do Pana Jarka: korekta@interia.pl.

Sukces Progressu!
/ 14 luty 2006

Siatkarze Progressu w miniony weekend w Pile walczyli o awans do ćwierćfinału MP kadetów. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły, z czego dwa uzyskały awans. KPS Progress Września zajął w nim drugie, premiowane miejsce. Oto wyniki:

Joker Piła - MKS MOS Turek 3:1
Progress Września - Rataje Poznań 2:3
Progress Września - MKS MOS Turek 3:1
Joker Piła - Rataje Poznań 3:0
Rataje Poznań - MKS MOS Turek 0:3
Joker Piła - Progress Września 3:1

Końcowa klasyfikacja:

1. KS Joker Piła 3 3 0 9:2 6pkt.
2. KPS Progress Września 3 1 2 6:7 4pkt.
3. MKS MOS Turek 3 1 2 5:6 4pkt.
4. UKS ZSO/4 Rataje Poznań 3 1 2 3:8 4pkt.

Progress wystąpił w składzie:
Jakub Dworecki, Łukasz Cieloszyk, Tomasz Kotecki, Maciej Wojtkowiak, Kamil Ziętek, Grzegorz Grabski, Krzysztof Stańczyk, Paweł Kołodziński, Artur Jankowski, Dariusz Świątek, Bartosz Rybczyński, Dawid Pałasz.

Gratulujemy!

Zaległe spotkania, terminarz spotkań
/ 13 luty 2006

Uprzedzając kolejne zapytania informuję, że zaległe spotkania odbędą się prawdopodobnie w niedzielę, 26 lutego. termin nie jest ostatecznie potwierdzony. Terminarz na kolejne spotkania zostanie rozpisany w tym tygodniu, więc jak tylko go otrzymam, umieszczę w stosownym dziale.

...i po balu!
/ 12 luty 2006

I Bal Siatkarza to już historia, jednak na pewno zostanie on na długo w pamięci licznych uczestników, a nieobecni szybko zaczną żałować, że ich nie było... Brawa dla Piotra Michalskiego za trud organizacyjny, który się opłacił! Impreza była przednia, wszyscy bawili się wyśmienicie do rana. Potężna galeria zdjęć już jest w serwisie!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione