Strona główna -> Aktualności -> Archiwum
Zaloguj! | online: 1Urząd Miasta i Gminy Września


newsletter

  dopisz usuń

Bal Siatkarza - już w sobotę!
/ 7 luty 2006

Obawy, czy impreza dojdzie do skutku zostały szybko rozwiane. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 19.00 w sali Mikromy, rozpocznie się I Bal Siatkarza. Oprawą muzyczną zajmie się Szymon Krajniak. Są jeszcze miejsca dla 4 osób, zatem jeśli jesteście chętni - zapraszamy!
Koszt to 100zł od pary. Informacji udziela Piotr Michalski pod telefonem 660 682 751.

Mamy nowe piłki!
/ 7 luty 2006

Przed niedzielnym spotkaniem pomiędzy Krispolem, a TKKF doszło do miłego wydarzenia. Jak już wcześniej informowaliśmy, firma UPC Polska Sp. z o.o. zdecydowała się przekazać na potrzeby naszej ligii sprzęt sportowy znacznej wartości. Symboliczne przekazanie sprzętu nastąpiło w obecności licznych kibiców, przed meczem. Na zdjęciu Prezes Progressu, współorganizator ligii Andrzej Bandosz, z ramienia UPC Polska - Adam Banaszak. Dziękujemy!

Andrzej Bandosz / Adam Banaszak

Weekendowe wyniki
/ 6 luty 2006

W kolejnej rundzie doszło do kilku ciekawych pojedynków, nie zawsze zwyciężali faworyci. W sobotę polegli: ZSP, Kadeci oraz Blokersi. Niedzielne potyczki zwyciężali: Orły z Koszar, EKA, WKS Strzałkowo, TKKF oraz Społem Dekspol.

Dzisiejsze mecze
/ 29 styczeń 2006

Spotkania w dniu dzisijszym odbyły się planowo. W pierwszym meczu PAKKA pokonała w trzech setach Gimnazjum nr 1, w kolejnych zwycjężali: GTW, Krecik, 92/97 Słupca oraz APP.

Sobotnie spotkania
/ 28 styczeń 2006

Dzisiejsze mecze kończyły się szybko i w trzech setach. Zwyciężali: Kadeci 2, MAWER Środa Wlkp. oraz Orły z Koszar. Małysz był czwarty ;-)

Mroźna, zimowa niedziela
/ 22 styczeń 2006

Na dworze siarczyste mrozy, -20 st., ale na sali przy ulicy Witkowskiej ciepło i emocji nie brakuje. W dzisiejszych spotkaniach zwyciężali: PAKKA, Krecik oraz MKS MOS Gimnazjum Słupca. W lidze profesjonalnej komplet punktów zdobył Krispol, TKKF i na pewno niespodziewanie Piast Łubowo. komplet wyników, opisy, aktualne tabele i galeria zdjęć już w serwisie.

Sobotnie spotkania
/ 21 styczeń 2006

W dniu dzisiejszym odbyly sie trzy spotkania, mecz pomiędzy APP a NIcolausem Powidz zostal przelożony, o terminie poinformujemy niebawem. Zwycięzcy dzisiejszych gier to: TBS, ISKRA Kolaczkowo oraz VC SHREK.

Dzisiejsze wyniki
/ 15 styczeń 2006

W dniu dzisiejszym odbyły się tylko 3 spotkania. Wyniki znajdują się w odpowiednim dziale, są również aktualne tabele.

Sobotnie spotkania odwołane
/ 13 styczeń 2006

Z powodu organizacji Mistrzostw Wielkopolski Juniorów, wszystkie sobotnie spotkania zostały odwołane. O terminie ich rozegrania poinformujemy niebawem.

UPC Polska fundatorem piłek i siatki!
/ 9 styczeń 2006

UPC Polska Sp. z o. o.UPC Polska Sp. z o. o. jest siecią kablową posiadającą kilka tysięcy abonentów na terenie Wrześni. UPC Polska mając na uwadze fakt, że wielu jej abonentów jak i członków ich rodzin tradycyjnie bierze udział w rozgrywkach naszej Ligii, postanowiła ufundować już drugi raz sprzęt sportowy dla organizatorów w postaci profesjonalnych piłek i siatki do gry, sporej wartości. Jest to na razie jedyna firma z Powiatu wrzesińskiego, która nie wspiera żadnej drużyny, a wszystkich uczestników.
Dziękując w imieniu organizatorów, mamy nadzieję, że za przykładem UPC Polska pójdą inne firmy i instytucje z całego Powiatu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Copyright © 1999 - 2008 Szymon Kapela
Kopiowanie materiałów z serwisu w całości lub fragmentach, bez zgody autora zabronione