Zaloguj! | online: 1

27 stycznia 2007 - spotkania archiwalne

Koszary pokonały PIK/ZSP, choć niewielu spodziewało się, że młodzi podopieczni trenera Gruszczyńskiego, zamykający tabelę pierwszej ligii ugrają seta!
Koszary rozpoczęły zdecydowanie - wygrywając pierwszego seta do 13. Potem ZSP grało już dużo lepiej, na tyle, by przegrać seta dopiero w końcówce.
Trzeci set, to niespodziewanie koncert PIK/ZSP! Koszary, nieco zdziwione traciły punkt za punktem, szwankowało wszystko, a ZSP grał jak z nut! Wygrał tą odsłonę do 10!
To chyba zdenerwowało Koszary, które wzięły sobie srogi rewanż w czwartym, ostatnim secie, pozwalając zdobyć rywalom zaledwie 9 oczek.

Keleris Poznań odniósł drugie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. W pokonanym polu pozostała ISKRA Marzenin, która w tym spotkaniu nie zdołała wygrać nawet seta.
Goście z Poznania grali od początku spokojnie, dokładnie, szczególnie w bloku i obronie, co pozwoliło im wyprowadzić skuteczne kontry, a to przełożyło się na przewagę - 25:17.
Kolejny set nie był już tak jednostronny, ISKRA nie zamierzła się poddać, zagrała nieco skuteczniej, a Keleris popełnił kilka błędów. Jednak nie w końcówce, którą pewnie wygrał.
Trzeci set. ISKRA nie mogła się zbliżyć do rywala, który od początku uciekła na kilka oczek, nie oddając przewagi już do końca spotkania.

Blokersi wygrali z MAWER-Okna.pl po pięciosetowym boju.

PIK/ZSP - Koszary / 1:3
(13:25, 22:25, 25:10, 9:25)

ISKRA Marzenin - Keleris Poznań / 0:3
(17:25, 23:25, 19:25)

MAWER-Okna.pl - Blokersi / 2:3