Zaloguj! | online: 1

26 listopada 2006 - spotkania archiwalne

ISKRA Kołaczkowo pokonała zgodnie z przewidywaniami Gimnazjum nr 1, jednak zaskakująco przegrała, dość wyraźnie pierwszego seta! Siatkarze z gimnazjum mimo młodego wieku pokazali charakter i ambicję. Grali bardzo dobrze nie tylko w zwycięskiej partii, ale też w secie numer 4, kiedy to przegrywali w meczu 1:2. Wprawdzie przegrali końcówkę i mecz, jednak nie mają czego się wstydzić.

PAKKA 2 zdeklasowała w trzech setach Krecika. Pierwsze dwie odsłony to fatalna gra Krecika, przy imponującej skuteczności przeciwnika. Krecik zdobył w nich zaledwie 18 oczek! partia kolejna to już nieco lepsza gra Krecika, jednak PAKKA 2 kontrolując wydarzenia na parkiecie, spokojnie zdobyła komplet punktów.

SSW Paluszak bez żadnych problemów pokonał w trzech setach drugi zespół Kadetów. Podopieczni Zdzisława Kurka przez całe spotkanie wyraźnie ustępowali rywalom.

Jedynie w pierwszej odsłonie Weterani nawizali w miarę wyrównaną grę z doświadczoną EKĄ. Kolejne dwa sety, ostatnie, bo spotkanie trwało jedynie trzy sety to coraz gorsza gra Weteranów, ale też EKA na niewiele pozwalała rywalom. Podopieczni Zenona Suchorskiego rządzili na parkiecie, pewnie wygrywając całe spotkanie 3:0.