Zaloguj! | online: 1

25 listopada 2006 - spotkania archiwalne

Keleris Poznań wygrał pierwszego seta z GLKS MOS Polanin Strzałkowo. W drugiej partii goście z Poznania przegrali na przewagi końcówkę i zamiast 2:0 w setach - zrobił się remis. Potem Strzałkowo grało lepiej, na tyle, że w każdym secie wygrali wyraźniej.
Keleris Poznań - GLKS MOS Polanin Strzałkowo: 1:3.

Koszary gładko objęły prowadzenie w meczu przeciwko Blokersom. Dwa pierwsze sety podopiecznym Przemka Augustyniaka przyszły nadspodziewanie łatwo. Blokersi praktycznie nie grali, mieli spore kłopoty z odbiorem zagrywki. Trzeci set był jednak wyrównany. Blokersi przegrali jednak końcówkę do 23, a cały mecz 0:3.

MAWER-Okna.pl przegrał w poprzedniej kolejce dośc wyraźnie z TKKF. Wydawało się zatem, że faworytem spotkania Orły z Koszar - MAWER-Okna.pl będą pierwsi, którzy TKKF wcześniej pokonali.
Pierwszy set potwierdzał tę tezę. Orły wygrały go do 21. W kolejnej partii Środa zaczęła grać zdecydowanie lepiej. Wyrównała stan meczu, by w kolejnych setach wyjść z boju zwycięsko i zainkasować dwa punkty.

Keleris Poznań - GLKS MOS Polanin Strzałkowo / 1:3
(25:22, 24:26, 22:25, 18:25)

Blokersi - Koszary / 0:3
(15:25, 14:25, 23:25)

Orły z Koszar - MAWER-Okna.pl / 1:3
(25:21, 20:25, 23:25, 18:25)