Zaloguj! | online: 1

4 listopada 2006 - spotkania archiwalne

Na inaugurację sezonu 2006/2007, PAKKA 2 pokonała w trzech setach młody zespół Kadetów 2. Spotkanie całkowicie zdominowała PAKKA, jednak trudno się dziwić, to doświadczony zespół, któremu młodzi siatkarze nie zdołali sprostać.

Nie udał się debiut w naszej lidze zespołowi KAMPOL. W pierwszym meczu musieli uzać wyższość bardzo młodym siatkarzom z Gimnazjum nr 1, którzy grali w lidze już w poprzednim sezonie.
KAMOPL wprawdzie wygrał trzeciego seta, dość wyraźnie, jednak to bylo wszystko. Gimnazjaliści wygrali partię numer cztery, tym samym całe spotkanie.

Weterani - też debiut w tegorocznych rozgrywkach nie sprostali Kadetom. W pierwszej partii Kadeci wygrali dość wyraźnie, dwie kolejne to już lepsza gra weteranów, którzy wyraźnie się rozkręcali. Wygrali trzeciego seta, jednak podrażniona ambicja Kadetów dała znać o sobie w kolejnej, jak się okazało - ostatniej odsłonie, wygranej przez Kadetów do 15.

Bardzo ciekawy mecz stoczyła PAKKA z GLKS MOS Polanin Strzałkowo. Oba zespoły nie zamierzały odpuścić, grały punkt za punkt w dwóch pierwszych setach i podzieliły się nimi - 1:1. Kolejna partia, znów bardzo podobna, doskonała gra jednych i drugich, z ytm, że to Strzałkowo wysżło na prowadzenie. PAKKA chyba w tym momencie pękła - oddając prawie bez walki ostatniego seta. Nadmienić jednak trzeba, że w ekipie miejscowych zagrał praktycznie 2 skład, bez trzech kluczowych graczy, co na pewno miało wpływ na ostateczny wynik.

PAKKA 2 - Kadeci 2 / 3:0
(25:14, 25:14, 25:8)

Gimnazjum nr 1 - KAMPOL / 3:1
(25:19, 25:12, 11:25, 25:19)

Weterani - Kadeci / 1:3
(14:25, 21:25, 25:19, 15:25)

GLKS MOS Polanin Strzałkowo - PAKKA / 3:1
(25:22, 22:25, 25:23, 25:16)