Zaloguj! | online: 1

31 marca 2006 - spotkania archiwalne

Kadeci 2 wygrali kolejny mecz. Tym razem w pokonanym polu został Krecik. Spotkanie było bardzo wyrównane, szczególnie w drugim secie, kiedy to Krecik przegrał partię do 24. Kto wie jak ułozyły by się losy całego meczu, gdyby nie ten właśnie set. Po nim Kadeci 2 prowadzili już 2:0 i choć przegrali kolejną partię, to w czwartej odsłonie byli już zdecydowanie lepsi.

Kadeci mieli przewagę w pierwszym secie nad VC SHREK i wygrali go do 19, grając poprawnie, bez błędów. Kolejny set to już zdecydowana przewaga SHREKa od początku - 7:1, 17:13 i w końcówce aż 24:19. Cóż jednak z tego... W tym momencie VC SHREK stanął zupełnie i nie potrafił skończyć jednej piłki, a Kadeci zdobywali punkt za punktem, wygrywając seta do 25! W partii numer trzy wydawało się, że SHREK się nie podniesie. Kadeci grali swoje, mając kilka punktów przewagi, od początku. W końcówce jednak SHREK wyszedł na prowadzenie 21:19. Jednak i ten seta padł łupem Kadetów ...do 21 właśnie.

Kadeci 2 - Krecik / 3:1
(25:22, 26:24, 21:25, 25:18)

VC SHREK - Kadeci / 0:3
(19:25, 25:27, 21:25)