Zaloguj! | online: 1

25 marca 2006 - spotkania archiwalne

ISKRA Kołaczkowo 2 w trzech setach pokonała młodych siatkarzy z Gimnazjum nr 1. W pierwszym secie ISKRA miała sporą przewagę. Siatkarze Gimnazjum bylo stremowani, co przełożyło się na wynik - 25:14. W kolejnych gra była już wyrównana, choć Gimnazjum nie udało się wygrać seta.

Spotkanie Koszar z Kadetami opóźniło się o 10 minut, z powodu oczekiwania na szóstego zawodnika tych pierwszych. Kadeci rozbili jednak rywala w pierwszej partii skuteczną grą. Kolejna, na przewagi należała do Koszar, stan meczu się wyrównał. Kolejne dwa sety, w szczególności ten trzeci to już popis gry Kadetów, którzy zainkasowali 2 punkty.

Blokersi pokonali ZSP i opuścili ostatnie miejsce w tabeli, na rzecz ich dzisiejszego rywala. ZSP oprócz pierwszego seta zagrał bardzo źle. Ogólnie na boisku brakowało ciekawych akcji, a mnożyły się błędy jednych i drugich. Ostatecznie to Blokersi zdołali wygrać trzy sety i cieszyć się z wygranej.

ISKRA Kołaczkowo pokonała VC SHREK, tym samym oba zespoły zamieniły się miejscami w tabeli. ISKRA wysunęła się na czoło, mając tylko jedną porażkę w dziewięciu meczach. W poprzedniej rundzie pokonał ją... VC SHREK. Pierwsza partia niezwykle wyrównana, z lekką przewagą przyjezdnych. SHREK jednak dogonił rywala i wygrał na przewagi. Kolejna łudząco podobna, tym razem ISKRA miała więcej szczęścia w końcówce - 1:1. Kolejny set, chyba kluczowy w całym meczu ISKRA wygrała, choć SHREK prowadził już 18:12. W następnej partii grali już tylko goście z z Kołaczkowa, wygrywając ją do 15.

ISKRA Kołaczkowo 2 - Gimnazjum nr 1 / 3:0
(25:14, 25:22, 25:22)

Koszary - Kadeci / 1:3
(12:25, 31:29, 9:25, 20:25)

Blokersi - ZSP / 3:1
(27:29, 25:18, 25:22, 25:23)

ISKRA Kołaczkowo - VC SHREK / 3:1
(25:27, 25:23, 25:23, 25:15)