Zaloguj! | online: 1

4 marca 2006 - spotkania archiwalne

MAWER Środa Wlkp. pokonał Concordia Czeszewo w czterech setach. Pierszy to zdecydowana przewaga przyjezdnych ze Środy, do tego sporo własnych błedów rywala - stąd wysoki wynik. W kolejnej Czeszewo się przebudziło i po wyrównanej partii w końcówce zdołało wygrać. Dwie kolejne to lepsza gra Środy, jednak w czwartej odsłonie w końcówce Concordia była bliska doprowadzenia do tie-breaku. Zabrakło szczęścia...

ISKRA Kołaczkowo, zdecydowanie, w trzech setach pokonała ZSP. Przyjezdni byli zespołem zdecydowanie lepszym w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Grali kombinacyjnie i skutecznie. ZSP zagrało słabo, bez przekonania.

VC SHREK nie oddał seta w pojedynku z TBS, tym samym zachował fotel lidera pierwszej ligii. Wygrana nie przyszła jednak łatwo, bowiem w pierwszym secie to TBS prowadził różnicą nawet 9 oczek, jednak nie potrafił wygrać. Podobnie w partii trzeciej, kiedy to rywale SHREKa prowadzili już 22:18, jednak do końca seta nie zdołali zdobyć nawet punktu.

MAWER Środa Wlkp. - Concordia Czeszewo / 3:1
(25:13, 22:25, 25:18, 25:23)

ZSP - ISKRA Kołaczkowo / 0:3
(14:25, 17:25, 14:25)

VC SHREK - TBS / 3:0
(25:19, 25:20, 25:22)