Zaloguj! | online: 2

4 lutego 2006 - spotkania archiwalne

ZSP wciąż jest pogrążone w kryzysie. W tym sezonie nie wiedzie się im najlepiej, wygrali zaledwie jedno spotkanie, a bilans mają lepszy tylko od Blokersów. Spotkanie z TBS miało być przełomowe. Rywal jednak okazał się wymagający. Wygrał. Mecz był bardzo wyrównany, z wyjątkiem pierwszego seta, którego TBS wygrał zdecydowanie, będąc wyraźnie lepszym. Kolejne dwie partie należały do ZSP, jednak kolejna, jak i tie-break padły lupem szczęśliwych zawodników TBS.

Kadeci dość wyraźnie wygrali pierwszego seta z IKSRA Kołaczkowo. Kolejne partie były już bardzo wyrównane, ale to ISKRA miała kilka punktów przewagi, a Kadeci mimo pogoni w końcówkach nie zdołali już odrobić strat. Przegrali 3:1, zatem ISKRA ma wciąż tylko punkt straty do lidera - VC SHREK.

Blokersi dołują. Tym razem przegrali w trzech setach z Koszarami, które były faworytem pojedynku i wygrały pewnie. O meczu nie da się wiele powiedzieć, może tylko tyle, że Koszary grały poprawnie, zarówno w bloku jak ataku, natomiast Blokersi, za wyjątkiem drugiego seta popelniali sporo błędów własnych, co nie pozwalalo im na szybkie wyprowadzenie akcji.

TBS - ZSP / 3:2
(25:18, 23:25, 23:25, 25:23, 15:9)

ISKRA Kołaczkowo - Kadeci / 3:1
(17:25, 25:23, 25:22, 25:23)

Blokersi - Koszary / 0:3
(13:25, 20:25, 16:25)