Zaloguj! | online: 2

28 stycznia 2006 - spotkania archiwalne

Kadeci 2 wygrali w trzech setach z DNW. Pierwszy set był bardzo ciekawy. DNW prowadził od początku do stanu 23:19. Wtedy to Kadeci 2 przebudzili się, zagrali bardzo dobrze końcówkę i wygrali partię, do 25! W kolejnych setach wyższość Kadetów była już niepodważalna. DNW grało poprawnie, jednak Kadeci prezentowali się lepiej, tym samy wygrali kolejne partie - do 15 i 15.

Niepokonana do tej pory EKA poznała dziś gorycz porażki. Ich rywale, przyjezdni ze środy wygrali pewnie, szybko, w trzech setach. Goście prezentowali się lepiej siatkarsko, na nic zdała się gra w polu EKI, z której zespół ten słynie. MAWER gral szybko i kończył pewnie liczne kontrataki, do tego grał blokiem, czego w tym meczu zabrakło niestety podopiecznym Zenona Suchorskiego.

Orły z Koszar po dobrym meczu pokonały Keleris Poznań, w trzech setach. W pierwszej partii Orły grały swoje, skutecznie w zagrywce i ataku, za to Keleris popełnił sporo własnych błędów i przegrał seta zdecydowanie. partia numer dwa to od początku kilkupunktowa przewaga miejscowych. Keleris przebudził się w końcówce i doszedł rywala. ten jednak zdołał wygrać i odskoczyć na 2:0. W secie numer trzy oba zespoły grały zdecydowanie najlepiej. Nie brakowało dobrych wymian. Keleris grał bardzo dobrze blokiem, a Orły często skutecznie ześrodka. Końcówka, grana na przewagi padła znów łupem Orłów z Koszar, które zainkasowały cenne 2 punkty.

DNW - Kadeci 2 / 0:3
(25:27, 15:25, 15:25)

MAWER Środa Wlkp. - EKA / 3:0
(25:17, 25:15, 25:16)

Orły z Koszar - Keleris Poznań / 3:0
(25:17, 25:23, 25:23)