Zaloguj! | online: 1

21 stycznia 2006 - spotkania archiwalne

Kadeci w pierwszym secie szybko i gładko pokonali TBS i wydawało się, że spotkanie zakończy się w trzech setach. Nic podobnego... TBS w kolejnej partii zagrało już znacznie lepiej, wyrównując stan meczu. Kolejna partia znów należała do TBS, a Kadeci grali coraz gorzej. Wprawdzie wygrali partię numer 4, doprowadzajac do tie-breku, w nim jednak prowadząc 13:10 nie potrafili wygrać. Trener przegranych, z którym rozmawialem "na gorąco" po meczu nie kryl rozgoryczenia. Stwierdził, że nie ma pojęcia jak jego podopieczni mogli to spotkanie przegrać.

Sporo emocji przyniósl pojedynek Koszar z ISKRA Kołaczkowo. Dwie pierwsze partie wygrali przyjezdni z Kolaczkowa, choc przez większą część drugiego seta to Koszary prowadzily i zanosilo się, że stan meczu wyrówna się na 1:1. ISKRA jednak wygrala druga część partii i prowadzila 2:0. Wydawalo się, że mecz skończy się w trzech setach, jednak podopieczni Przemka Augustyniaka zdolali czesciowo odrobic straty, wygrywając seta numer trzy. W kolejnym znów ISKRA byla nieco lepsza, tym samym zainkasowala cenne dwa punkty.

Lider pierwszej ligii VC SHREK zakladal przed meczem z ZSP, który zagral pod wodzą nowego trenera, że nie straci seta. Plan się powiódl, choć nie bylo latwo... ZSP zagral poprawnie, szczegolnie w trzecim secie, kiedy to niewiele brakowalo, by VC SHREK przegral partię, popelniając w końcówce proste blędy. ZSP jednak ich nie wykorzystal, przegrywając 0:3.

Kadeci - TBS / 2:3
(25:15, 24:26, 23:25, 31:29, 13:15)

Koszary - ISKRA Kołaczkowo / 1:3
(21:25, 20:25, 25:21, 21:25)

ZSP - VC SHREK / 0:3
(19:25, 15:25, 21:25)