Zaloguj! | online: 1

18 grudnia 2005 - spotkania archiwalne

Concordia Czeszewo dość wyraźnie przegrała pierwszego seta z ISKRA Kolaczkowo 2. jednak w każdej nastepnej partii przyjezdni z Czeszewa grali lepiej, tym samym dość przekonująco pokonali rywala 3:1.

Gimnazjum nr 1 wygrało pierwszego seta w lidze! W pojedynku z Krecikiem, młodzi siatkarze w trzeciej partii sprawili trenerowi, sobie jak i licznym kibicom niemałą niespodziankę, zwyciężając do 21. Pozostałe sety to już spokojna i dokładna gra Krecika, który na niewiele pozwalał gimnazjalistom, pewnie zwyciężając.

Mecz pomiędzy GTW a MKS MOS Gimnazjum Słupca był bardzo wyrównany. GTW grało bardzo nierówno, w 1 secie mając spore problemy z atakiem, natomiast goście bardzo dobrze grali blokiem. Słupca była bliska zwyciestwa w pierwszej partii, lecz przy stanie 17:10 dla nich, GTW przebudziło się i wygrało końcówkę.
Wszystkie sety były podobne, Słupca wygrywała początki partii, lecz odpuszczała w koncówkach. Dużym atutem GTW w tym spotkaniu była zagrywka. MKS MOS Gimnazjum Słupca rozwija się z meczu na mecz, jednak ciągle brakuje im odrobiny szczęścia. W GTW na wyróżnienie zasługuje Łukasz Obarski, który świetnie atakował oraz Michał Czerniak, punktujący zagrywką.

Mecz na szczycie nie zawiódł! Oba zespoły zagrały na wysokim poziomie, w całym meczu nie brakowalo ciekawych wymian, efektownych ataków i bloków. Pierwszy set, bardzo wyrównany, lekka przewaga APP nad Krispolem utrzymała się do końca. W kolejnych dwóch setach to Krispol dyktował warunki. Zdecydowanie lepiej grał blokiem, a w ataku APP często mylił się "Buła". Misiek i spółka nie zamierzali się poddać. Czwarty set to przewaga APP. Krispol nie mógł znależć sposobu na dobrą grę rywala, który w końcówce prowadził 23:19 i zanosiło się na tie-break. Od tego stanu jednak punkty zdobywał już tylko Krispol! Matys dwa razy dostał piłkę pod buty, w kolejnych akcjach trafiał w aut. Krispol wyprowadził w ostatniej akcji skuteczną kontrę i wygrał spotkanie.

Concordia Czeszewo - ISKRA Kołaczkowo 2 / 3:1
(16:25, 25:21, 25:19, 25:18)

Gimnazjum nr 1 - Krecik / 1:3
(13:25, 20:25, 25:21, 14:25)

GTW - MKS MOS Gimnazjum Słupca / 3:0
(25:23, 25:22, 25:23)

APP - Krispol / 1:3
(25:23, 19:25, 16:25, 23:25)