Urząd Miasta i Gminy Września

newsletter

dopisz usuń

11 grudnia 2005 - spotkania archiwalne

GTW przegrał z Krecikiem w pięciu setach. Po tygodniu jednak zweryfikowano wynik na 3:0 dla GTW, gdyż w Kreciku zagrał nieuprawniony zawodnik.

Gimnazjum nr 1 przystąpiło do meczu z Concordia Czeszewo bardzo stremowane. Młodzi siatkarze mieli wielkie problemy z odbiorem zagrywki. Przygrywali 1:11 oraz 4:19. Pierwszy punkt z własnej akcji, a nie przez błędy rywala zdobyli przy stanie 6:23.
W drugim secie było juz lepiej. czeszewo wyraźnie się rozluźniło, popełniało bardzo dużo błędów, a Gimnazjum nr 1 przeprowadzało w miarę składne akcje. To jednak nie wystarczyło. Trzeci, ostatni set był podobny. Gimnazjum znów nie odbiera, Czeszewo gra na tyle dobrze, by spokojnie pokonać rywala.