Zaloguj! | online: 2

3 grudnia 2005 - spotkania archiwalne

Blokersi stoczyli z TBS bardzo wyrównany i ciekawy mecz. Pierwsze dwa sety zespoły wygrały na przemian, potem kolejne dwa podobnie, choć w partii czwartej TBS miał wyraźną przewagę. W tie-breaku zespoły grały punkt za punkt, w końcówce TBS odskoczył i wygrał, choć Blokersi protestowali przy dwóch, niekorzystnych dla nich decyzjach sędziego.

Kadeci byli zdecydowanie lepsi od ZSP. Jedynie drugi set w tym meczu był wyrównany, na przewagi ZSP zdołało wyrównać losy spotkania. W kolejnych dwóch partiach podopieczni Zdzisława Kurka dominowali na parkiecie, będąc zespołem wyraźnie skuteczniejszym.

VC SHREK pokonał Koszary. Mecz zapowiadał się na bardzo dobre widowisko, oba zespoły nie doznały jeszcze porażki, a Koszary w poprzednim meczu pokonały bardzo dobrych Kadetów. Pierwszy set to mocne uderzenie SHREKA, który odjechał na 7:1. Jednak za chwilę Koszary "doszły" i mecz do końca seta był wyrównany, choć z lekką przewagą SHREKa, która została do końca. W drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej zagrał zespół Przemka Augustyniaka, zrobiło się 1:1. Kolejne sety to wyraźna dominacja VC SHREK, który wygrał mecz. Koszary zagrały chyba trochę poniżej swoich możliwości, mając spore kłopoty z odbiorem zagrywki.

Blokersi - TBS / 2:3
(21:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)

ZSP - Kadeci / 1:3
(19:25, 26:24, 17:25, 14:25)

Koszary - VC SHREK / 1:3
(21:25, 25:22, 19:25, 13:25)