Zaloguj! | online: 2

5 listopada 2005 - spotkania archiwalne

Kadeci w swym pierwszym występie w lidze pierwszej, pokonali Blokersów. Najbardziej wyrównany był set pierwszy, w którym do ostatnich piłek nie było wiadomo, która z drużyn wygra partię. Blokersi popełnili jednak błędy w końcówce i przegrali.
Kolejne dwa sety, bardzo podobne do siebie wygrali również podopieczni Zdzisława Kurka. W każdym z tych setów początek należał do Blokersów, jednak z kolejnymi piłkami to Kadeci grali lepiej i pewniej, inkasując 2 punkty.

W drugim meczu dzisiejszego dnia doszło do małej niespodzianki. Tak można bowiem powiedzieć o gładkim zwycięstwie ISKRY Kołaczkowo nad ZSP, które w zeszłym sezonie zajęło 2 miejsce w drugiej lidze.
Podopiecznie Stefana Stefańskiego pomimo osłabień byli faworytem. Jednak każdy z trzech setów należał zdecydowanie do zawodników z Kołaczkowa, którzy imponowali grą w polu i skutecznymi atakami.

VC SHREK niewątpliwie był faworytem w pojedynku z beniaminkiem - TBS. Jednak forma zawodników była nawet dla nich wielką niewiadomą - każdy z nich ostatni kontakt z piłką miał latem, na turniejach plażówki. TBS wzmocniło się od poprzedniego sezonu - zapowiadał się wyrównany mecz.
Jednak na parkiecie zdecydowało ogranie i doświadczenie SHREKa. Od początku objął prowadzenie, choć po własnych błędach szybko je stracił. Końcówkę seta numer jeden wygrał SHREK.
Drugi set znów od początku należał do SHREKa, choć TBS nie zamierzało się poddać.
W partii numer trzy TBS zagrało już słabiej, nie pomogły roszady w składzie. VC SHREK wygrał zasłużenie 3:0.

Kadeci - Blokersi / 3:0
(25:21, 25:17, 25:13)

ZSP - ISKRA Kołaczkowo / 0:3
(18:25, 13:25, 17:25)

VC SHREK - TBS / 3:0
(25:21, 25:21, 25:16)