Zaloguj! | online: 1

22 stycznia 2005 - spotkania archiwalne

TBS nie sprostało zawodnikom Gimnazjum nr 2. W pierwszym secie podopieczni Przema Motyla zdeklasowali rywali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła! TBS popełniał przy tym mnóstwo błędów i zdołał uzyskać tylko 10 punktów.
W secie dwa i trzy było już nieco lepiej, jednak to Gimnazjum cały czas kontrolowało sytuację, a ich przewaga nie podlegała dyskusji.

FLC pewnie pokonało drugi zespół ISKRY z Kołaczkowa. Pierwszy set rozpoczął sie od dobrej gry miejscowych, potem ISKRA doszła, ale końcówka należała do FLC.
W drugiej odsłonie ISKRA zagrała zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na wynik - 1:1.
Kolejne dwa sety to już jednak jednostronne widowisko - FLC zagrało bardzo dobrze i skutecznie, a goście nie potrafili niczego im przeciwstawić.

Kadeci pokonali po emocjonującym mezu PAKKA w pięciu setach. Pierwszego do 21 wygrali podopieczni Zdzisława Kurka, ale nie brakowało wielu ciekawych wymian po obu stronach siatki. Kolejna partia była bardzo podobna, z tym, że to PAKKA pozwoliła zdobyć Kadetom tylko 21 oczek.
Młodzi siatkarze pogubili się w trzecim secie, mnożyły się błędy, ktore wykorzystał rywal i pewnie wygrał - 2:1 dla PAKKA. Set numer cztery przypominał do złudzenia pierwszą odsłonę, nawet wynik był ten sam i zawodnikom przyszło grać tie-breaka. Ten obfitował w mnóstwo batrdzo ładnych akcji, zespoły grały punkt za punkt i dopiero w końcówce Kadeci przełamali rywala, wygrywając seta do 18.

TBS - Gimnazjum nr 2 / 0:3
(10:25, 17:25, 21:25)

FLC - ISKRA Kołaczkowo 2 / 3:1
(25:18, 22:25, 25:14, 25:12)

Kadeci - PAKKA / 3:2
(25:21, 21:25, 16:25, 25:21, 20:18)