Zaloguj! | online: 2

3 grudnia 2004 - spotkania archiwalne

Mecz Gimnazjum nr 2 z TBS skończył się po trzech kwadransach. TBS mogło tylko przeciwstawić poukładanej grze podopiecznych Motyla ambicję, co też zrobiło. Było to jednak zbyt mało, by ugrać jakiegoś seta. Gimnazjum bardzo łatwo wygrało po poprawnej grze 3:0.

Wydawało się, że w drugim meczu grupy B trzeciej ligii może być pięć setów, ale niestety Krecik zagrał poniżej swoich możliwości i na pewno też kibiców, przegrywając stosunkowo gładko z Koszarami 2 w trzech setach.
W pierwszym secie do połowy partii prowadził Krecik, ale im dalej - tym gorzej. Koszary zaczęły grać lepiej, dokładniej, po prostu po swojemu, wygrywając ją do 22.
Drugi set mimo wyniku zdecydowanie pod dyktando Koszar, podobnie jak trzeci - gdzie mimo zmian Krecik nie potrafił zmienić oblicza meczu.

TBS - Gimnazjum nr 2 / 0:3
(14:25, 15:25, 17:25)

Koszary 2 - Krecik / 3:0
(25:22, 25:19, 25:20)