Zaloguj! | online: 1

19 listopada 2004 - spotkania archiwalne

Krecikowi brakowało atakujących, ale trzeba przyznać, że ZSTiO byli zdecydowanie lepsi. Podopieczni trenera Tuszyńskiego grali pewnie od początku, kończyli swoje akcje, podbijali ataki rywali i grali skutecznie w bloku.
Pierwszy set Krecik przegrał do 16, ale w drugim było jeszcze gorzej - dużo własnych błędów, kłopoty w odbiorze. Tym samym ZSTiO pewnie wygrało tą partię do 10! I kiedy wydawało się, że w trzecim secie nic się nie stanie, Krecik zaczął grać zdecydowanie lepiej, doprowadzając do stanu 13:16, a Trener ZSTiO musiał wziąć czas.
Po nim jednak set szybko się zakończył, choć trzeba przyznać, że dla Krecika ugranie w tym secie 21 punktów to sukces.

Koszary 2 pewnie wygrały z TBS (przypominam, to były Urząd Miasta i Gminy Września).
Szersza relacja z meczu pojawi się jutro, nadmienię tylko, że trzeciego seta TBS oddał walkowerem. Powodem była kontuzja jednego z graczy, na tyle poważna, że nie mógł już kontynuować gry. TBS nie miał zmiennika, więc zgodnie z regulaminem rozgrywek musiał oddać partię walkowerem.

Krecik - ZSTiO / 0:3
(16:25, 10:25, 21:25)

Koszary 2 - TBS / 3:0
(25:21, 25:20, 25:0)