Zaloguj! | online: 1

18 stycznia 2003 - spotkania archiwalne

Urząd Gminy po pięciosetowym meczu musiał jednak uznać wyższość siatkarzy z WWKPS.
Mecz mimo pięciu setów nie przyniósł wielu emocji, spotkały się bowiem jak na razie dwa najsłabsze zespoły w lidze.
Sukces WWKPS jest jednak bardzo cenny, przypominam bowiem, że w składzie podopiecznych Romana Kupsia grają dwie młode dziewczyny!

ZSP niespodziewanie przegrało z TZG!
Mecz trwał również pięć setów, był jednak znacznie ciekawszy niż poprzednie spotkanie.
Pierwszy set przyniósł emocje i dopiero TZG przechyliło szalę zwycięstwa na swoją korzyść zdobywając 27 punkt.
Kolejna partia jednak była koncertem siatkarzy ZSP!
Pozwolili zdobyć rywalom zaledwie 11 punktów!
I kiedy w trzecim secie, przy prowadzeniu 20:10 dla ZSP wydawało się, że właśnie ci siatkarze złapali wiatr w żagle i zagrają swoim rytmem do końca, TZG zaczęło odrabiać straty!
Przegrywało jednak już 24:18 i ...wygrało seta do 24!
To było niewiarygodne, ale potwierdziło regułę, że w sporcie zdarzyć się może wszystko!
W kolejnym secie jednak ZSP wyrównało stan rywalizacji, jednak w tie-breaku poległo ostatecznie do 10.

Zdecydowanie najciekawsze widowisko zobaczyli liczni kibice w ostatnim sobotnim spotkaniu.
VC SHREK przez większość pierwszej partii remisował z Tajfunem, jednak w końcówce odskoczył i wygrał do 22.
Kolejny set zaczął się od prowadzenia Tajfuna, lecz SHREK szybko odrobił straty i niezagrożony wygrał partię do 16.
Ostatni set przebiegał pod dyktando SHREKA, mimo, że większość kibiców była po stronie Tajfuna.
Końcówka była nerwowa, gdyż przy prowadzeniu 24:19 Tajfun zdobył 3 punkty z rzędu, jednak czwartego setbola skończył Maciej Wiśniewski i SHREK umocnił się na prowadzeniu w III Lidze.

Urząd Gminy - WWKPS / 2:3
(22:25, 25:19, 14:25, 27:25, 15:17)

ZSP - TZG / 2:3
(27:29, 25:11, 24:26, 25:18, 10:15)

VC SHREK - Tajfun / 3:0
(25:22, 25:16, 25:22)