Urząd Miasta i Gminy Września

newsletter

dopisz usuń

10 grudnia 2000 - spotkania archiwalne

Jako pierwsi na parkiet przy ulicy Witkowskiej wyszli zawodnicy SIWL`u i LO Września 2. SIWL grał swoje, gładko pokonał młodych siatkarzy z Liceum, trzeba jednak przyznać, że ten młody zespół z meczu na mecz gra coraz lepiej, szczególnie w bloku!

Znów bez straty seta wygrała EKA! Zespół Zenona Suchorskiego zagrał bardzo poprawnie przeciwko Krecikowi 2 i zasłużenie wygrał to spotkanie. Krecik 2 wystąpił jakby bez wiary w bardzo eksperymentalnym składzie. Nawet nie wychodziła im zagrywka, nie mówiąc już o grze w polu... Jedyne emocje spotkanie dostarczyło kibicow w ostatnim, trzecim secie kiedy to Krecik prowadził 23:21, niestety nie potrafił utrzymać przewagi i przegrał do 26.
EKA od początku rozgrywek prezentuje bardzo równy poziom i jak na razie nie widać dla nich godnych przeciwników.

Trzecie spotkanie dostarczyło wieku emocji! Progress z Agatą Więcek, nadal bez Daniela pokonał Adikę Ice Mastry 3:1.
Wynik tego nie wskazuje, ale gra była bardzo zacięta, a Adika powinna wygrać czwartą partię tym samym doprowadzić do tie-breaku, ale to już historia...
Mecz była wielkim widowiskiem, zachwycały niekończące się wymiany i niesamowite wręcz obrony po jednej jak i po drugiej stronie. Pierwszy set to punkt za punkt, dopiero w końcówce Adika odskoczyła na 4 oczka i tak już zostało. W drugiej Progress miał przewagę od samego początku, a Adika sprawiała wrażenie jakby zaspanych, dlatego wyraźnie przegrała. W trzecim i czwartym secie powtórzyła się sytuacja z pierwszego, jednak tym razem więcej szczęścia mieli podopieczni Daniela Więcka, wygrywając spotkanie 3:1

SIWL - LO Września 2 / 3:0
(25:10, 25:18, 25:15)

EKA - Krecik 2 / 3:0
(25:18, 25:15, 26:24)

Progress - Adika Ice Mastry / 3:1
(21:25, 25:18, 25:23, 30:28)