Zaloguj! | online: 1

12 listopada 2000 - spotkania archiwalne

Pierwsze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14.00 Na parkiecie zobaczyliśmy bardzo wyrównane spotkanie w pierwszym secie. Wtedy to właśnie poukładana gra Krecika 2 wzięła górę nad młodością Kadetów. Kolejne sety to już jednak coraz lepsze gra Kadetów, błędy w zespole Krecika 2 co w rezultacie dało pierwsze zwycięstwo Kadetom.

Kolejny mecz, to pewna, ale nie łatwa wygrana SIWL`u nad Koszarami 2. Były pierwszoligowiec pokazał klasę i rutynę w ważnych momentach co pozwoliło im zasłużenie wygrać nie tracąc nawet seta.

Spotkanie EKI z LO Września 2 zakończyło się w zaledwie 32 minuty. EKA zdeklasowała bardzo młodych siatkarzy z ogólniaka, wśród których zagrały aż trzy dziewczyny i trzeba przyznać były one wyróżniającymi się zawodniczkami na parkiecie, obok brylujacego Artura Janiaka z EKI.

O godzinie 16.30 spotkały się Dzieci z Bullerbyn oraz Wiadomości Wrzesińskie. Jak się okazało obie drużyny miały zmienione składy, przy czym w szeregach WW było tylko dwóch zawodników sprzed roku! Pozostali to znakomici siatkarze, z "bułą" na czele. Zaistniała sytuacja podcięła skrzydła Dzieciom, mimo, że w ich barwach wystąpił Łukasz Mikołajczak i Jarek Marczewski. Pierwsze dwa sety to właściwie łatwa wygrana WW po mnożących się błędach Dzieci. Trzeci set, przy ogłuszającym dopingu wygrała ekipa "z Bullerbyn", grając koncertowo. Niestety, zabrakło zimnej krwi i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Wiadomości Wrzesińskich.

Krecik 2 - Kadeci / 1:3
(25:23, 19;25, 17:25, 16:25)

SIWL - Koszary 2 / 3:0
(25:23, 25:17, 25:18)

EKA - LO Września 2 / 3:0
(25:5, 25:10, 25:16)

Dzieci z Bullerbyn - Wiadomości Wrzesińskie / 1:3
(9:25, 16:25, 25:22, 17:25)