Urząd Miasta i Gminy Września

newsletter

dopisz usuń

11 listopada 2000 - spotkania archiwalne

Inauguracyjny mecz Ligi Rekreacyjnej to spotkanie LO Września z zespołem Koszar. O spotkaniu można napisać tylko tyle, że ani przez chwilę Liceum nie było zagrożone w jakikolwiek sposób i pewnie wygrało w stosunku 3:0.

Kolejny mecz to debiut w pierwszej lidze Polskich Orłów. Ich rywal - Adika Ice Mastry wydawał się zdecydowanym faworytem. Na boisku jednak nie było widać tego, że jedna z drużyn dopiero w tym sezonie znalazła się w wyższej lidze. Spotkanie było bardzo zacięte, pierwszy set zakończył się zwycięstwem Polskich Orłów 28:26. Później zaczęły się dziać rzeczy dziwne... Nie można tutaj nie wspomnieć o wielu kontrowersyjnych decyzjach sędziego na korzyść Adiki. Tym samym w kolejnych setach to ona była górą i wygrała cały mecz 3:1.

LO Września - Koszary / 3:0
(25:20, 25:20, 25:21)

Adika Ice Mastry - Polskie Orły / 3:1
(26:28, 25:17, 25:23, 25:22)